Pages Menu
Categories Menu

Warning: readfile(http://aranzacja.org.pl/d_komandor/baner630.php) [function.readfile]: failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/komandsa/domains/meblowo.net.pl/public_html/wp-content/themes/Lucid/single.php on line 8


Po remoncie czas na nowe meble

Po remoncie czas na nowe meble

Każdy remont mieszkania wiąże się z dylematami. Jak zaaranżować odświeżoną przestrzeń? Czy kupić nowe meble, czy wykorzystać stare? A może zmienić tylko dodatki, dopasowując je do nowego koloru ścian? Wszystkie te pytania warto dobrze przemyśleć, aby inwestując czas i pieniądze nie być zawiedzionym po jakimś czasie.

Polecane jest przede wszystkim krytyczne przejrzenie posiadanego sprzętu. Należy sprawdzić, w jakim jest stanie, czy stare meble są już bardzo nadgryzione przez czas albo zniszczone i czy nadal są funkcjonalne. Trzeba też zauważyć, że często przyzwyczajamy się do usterek, jakim uległy sprzęty w naszym mieszkaniu, szybko o nich zapominamy. Dlatego ten etap planowania wymaga od nas szczególnej uwagi.

Ponadto, trzeba zastanowić się, czy stare meble, często nieodpowiadające już dzisiejszym standardom w designie, będą pasować do odświeżonego w nowoczesnym stylu wnętrza. Prawdopodobnie lepszym rozwiązaniem będzie zakup nowych mebli, które całkowicie zmienią wystrój, a co za tym idzie i nasze samopoczucie, na lepsze. Jeśli natomiast jesteśmy posiadaczami antyków o wysokiej wartości, warto rozważyć oddanie ich do odświeżenia profesjonalistom.

Jeśli decydujemy się, by umeblować wyremontowane mieszkanie od nowa, należy przyłożyć się uważnie do planowania i projektowania nowej aranżacji. W końcu, najprawdopodobniej spędzimy w wybranym przez siebie wystroju ładnych parę lat!

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *