Pages Menu
Categories Menu

Warning: readfile(http://aranzacja.org.pl/d_komandor/baner630.php) [function.readfile]: failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/komandsa/domains/meblowo.net.pl/public_html/wp-content/themes/Lucid/single.php on line 8


Meble do mieszkania na poddaszu

Meble do mieszkania na poddaszu

Choć mieszkanie na poddaszu to wspaniałe wyzwanie dla projektanta, przynoszące wiele możliwości aranżacyjnych, wyposażenie takich pomieszczeń może stać się szczególnie trudne ze względu na wszechobecne skosy, filary i nietypowe nieregularności. W przypadku konieczności umeblowania tego typu przestrzeni, warto zwrócić się o pomoc do specjalistów, oraz wykorzystać meble dedykowane do pomieszczeń ze skosami.

Na przykład, zamontowanie wiszących szafek w kuchni czy postawienie pod ścianą meblościanki, może wydawać się niemożliwe, jeśli nasze pomieszczenie ma nierówną wysokość ściany. Istnieją jednak producenci, którzy tworzą specjalnie dopasowane do potrzeb klienta meble, dzięki czemu zagospodarować da się także przestrzeń pod skosami. Tego typu rozwiązania są w ofercie firm nie tylko tworzących meble na wymiar, ale i takich, które celują w potrzeby masowego klienta.

Warto też zadbać o swoje bezpieczeństwo i zastanowić się, jaka minimalna wysokość ścianki umożliwi nam wstawienie danego mebla pod ukośnym sufitem. Niektóre rodzaje wyposażenia, nawet jeśli zmieszczą się przy ścianie pod skosem, stracą na funkcjonalności, jeśli nie będzie nad nimi odpowiednio dużo miejsca – na przykład, wykorzystanie blatu kuchennego czy komfortowe wstawanie z łóżka mogą stać się niemożliwe.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *