Pages Menu
Categories Menu

Warning: readfile(http://aranzacja.org.pl/d_komandor/baner630.php) [function.readfile]: failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/komandsa/domains/meblowo.net.pl/public_html/wp-content/themes/Lucid/single.php on line 8


Meble do małego mieszkania

Meble do małego mieszkania

W przypadku, gdy jesteśmy posiadaczami niewielkiego, ciasnego mieszkania, aranżacja wnętrz może przysporzyć nam wiele problemów. Meble i inne elementy wyposażenia, w sklepach o dużej powierzchni często wydają się być mniejsze, niż w rzeczywistości. Dlatego trzeba wziąć sobie do serca kilka praktycznych rad dotyczących przebiegu zakupów, aby nie popełnić błędu, którego można żałować.

Nie zawsze uda się nam zamówić meble na wymiar, często są to produkty dużo droższe niż pozostałe – choć polecamy to rozwiązanie, ponieważ wtedy uda się najbardziej efektywnie zagospodarować niewielką przestrzeń, jaką dysponujemy. W takim wypadku, specjalista odwiedza nas w domu i razem z nami planuje rozmieszczenie i wymiary poszczególnych mebli, tak, by jak najlepiej dobrać je do naszych potrzeb, zasobów i rozmiarów mieszkania.

Jeśli natomiast wolimy samemu zająć się planowaniem przestrzeni, musimy zacząć od skrupulatnego wymierzenia pomieszczeń. Na wszelkie zakupy powinno się brać ze sobą miarkę oraz kartkę z wymiarami pomieszczeń lub przestrzeni, gdzie planujemy wstawić nowe meble. Dzięki tym dwóm krokom, uda nam się uniknąć sytuacji, w której okazuje się, że zakupiony i przywieziony już mebel nie mieści się do wybranego przez nas pokoju. Warto również zmierzyć drzwi i przemyśleć, czy na pewno uda się wnieść zakupione sprzęty do mieszkania – często zdarza się, że ciągi komunikacyjne są zbyt wąskie, by sprawnie manewrować niesionymi pakunkami o dużych rozmiarach.

Chociaż zakup mebli do niewielkiego mieszkania albo mieszkania o nietypowym kształcie pomieszczeń to prawdziwe wyzwanie logistyczne, coraz więcej jest na rynku funkcjonalnych rozwiązań, mebli do przechowywania i wygodnych, wielofunkcyjnych mebli specjalnie przeznaczonych na potrzeby wyposażenia takich lokali.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *