Pages Menu
Categories Menu

Warning: readfile(http://aranzacja.org.pl/d_komandor/baner630.php) [function.readfile]: failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/komandsa/domains/meblowo.net.pl/public_html/wp-content/themes/Lucid/single.php on line 8


Meble dla rodziny

Meble dla rodziny

Szczególne wyzwanie stoi przed posiadaczami małych pociech, które z chęcią odkrywają nowe zakamarki rodzinnego domu czy mieszkania. W takim wypadku, dobór odpowiednich mebli to nie tylko kwestia estetyki czy funkcjonalności, ale i bezpieczeństwa dzieci. W związku z tym, trzeba zwrócić uwagę na elementy szczególnie zagrażające dzieciom, takie jak ostre ranty stołów, łatwo wysuwające się szuflady, nie mówiąc już o niebezpiecznych kuchenkach gazowych.

Wiele jest porad dotyczących opieki nad aktywnym, ciekawym świata bobasem, ale aby zapewnić mu stałe bezpieczeństwo, należy zastosować profesjonalne rozwiązania. Meble muszą być solidne i wytrzymałe, a także stabilne, aby nie stanowiły dla dziecka zagrożenia, gdy będzie próbowało na przykład zawiesić się na półkach regału. Interesującym rozwiązaniem jest możliwość przymocowania sprzętów do ścian lub podłogi za pomocą załączonych przez producenta wkrętów – dzięki temu mamy pewność, że dziecko może bezpiecznie korzystać z mebli w swoim pokoju. Innym niebezpieczeństwem są drzwi i szuflady, które mogą przytrzasnąć małe paluszki – na szczęście, na rynku obecne są specjalne blokady i mocowania, które zmniejszają ryzyko otwarcia przez dziecko.

Kolejną sprawą, o którą warto zadbać, jest zabezpieczenie szafek z detergentami – tak, by synek lub córeczka nie dostali się do niebezpiecznych dla nich substancji. Firmy meblowe oferują szereg specjalnych rozwiązań, mocowań i blokad, tak, by skutecznie zamknąć niebezpieczne szafki przed dziećmi.

Z pewnością, posiadając lub planując dzieci trzeba zastanowić się dokładnie, jak zapewnić komfort i bezpieczeństwo dorastającemu dziecku. Solidne meble mogą uchronić je przed niebezpieczeństwem.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *